Tvoros priedai


Mobilios Tvoros priedai - Kiekvienas projektas ir objėktas yra unikalus, todėl yra platus mobilios tvoros priedų pasirinkimas. Tvoros kurios yra dažnai transportuojamos ir kilnojamos, rekomenduojame naudoti plastikinius padus, kadangi jie yra lengvi ir patogus transportuoti, bet labai patvarus. Betoninius padus rekomenduojame naudoti projektuose kurie yra ilgalaikiai ir tvoros bus retai transportuojamos. Taip pat užtikrinti tvoros stabilumui ir teritorijos saugumui yra papildomos detalės kaip Sujungimo elementai sustiprinantis tvoras, bet Tvoros tentai sumažintantis uždarytos teritorijos matomumą. Mobilios Tvoros priedus taip pat galima išsinuomoti.


Plastikinis Tvoros Padas

Mobilios tvoros yra statomos į padą, plastikinis padas yra puikus pasirinkimas perkant tvoras kurios bus naudojamos įvairiuose vietose ir dažnai transportuojamos. Padas yra itin lengvas - dvigubai lengvesnis už betoninį, bei ypač patvarus.

Pado matmenys:
Ilgis 800 mm
Plotis 290 mm
Aukštis 125 mm
Svoris 17.2 kg

1 x Plastikinio pado kaina – 10.50 EUR be PVM


Betoninis Tvoros Padas

Mobilios tvoros padas – Betoninis, yra standartinis ir geras pasirinkimas jeigu tvoras planuojate statyti ilgesniems laikotarpiams, kadangi pado yra didelio svorio, dideliems plotams aptverti vienas žmogus sunkiai susitvarkys su šių padų kilnojimu. Tačiau sunkus pado svoris užtikrina stabilu tvoros stovėjimą.

Pado matmenys:
Ilgis 520 mm
Plotis 220 mm
Aukštis 130 mm
Svoris 30 kg

1 x Betoninio Pado kaina 7.00 EUR  be PVMSujungimo Elementas

 

Šis elementas naudojamas norint užtikrinti teritorijos saugumą. Aptvėrus teritoriją mobiliomis tvoromis, sujungimo elementai sujungia vieną tvorą prie kitos, tokių būdų sustiprinant jų stabilumą, bei galimybes patekti į teritoriją.

Kaina:

1 x Sujungimo Elemento Kaina 1.50 EUR be PVM


Vartų Ratukas

 

Šis tvoros elementas padeda iš Mobilių tvorų pagaminti vartus. Ratukas lengvai prisisuka prie vartų, ir palengvina tvoros (vartų) atidarymą ir uždarymą.

Kaina:

1 x Vartų Ratuko Kaina  25.00 EUR be PVM


Tvoros Tentas

Norint sumažinti teritorijos matomumą, arba pagal reikalavimus aptverti teritorijas yra naudojami tentai.  Yra du tvoros tento tipai, perpučiamas ir neperpučiamas.

Neperpučiams Tentas - Suteikia 100% teritorijos apsauga nuo matomumo. Tačiau yra neperpučiams ir padidina tvoros sugadinimo rizika prie didelio vėjuotumo.

Perpučiamas tentas yra puikus gaminys norint apsaugoti teritorijas nuo matomumo, bei sumažinti mobilių tvorų susidėvėjimą, net ir pučiant dideliems vėjams, tentas yra perpučiamas ir taip apsaugo tvoras nuo galimų gedimų.

Kaina:

1 x Pasirinkto tento Kaina 15.50 EUR be  PVM