Segmentinės Tvoros


Segmentinės Tvoros - Tai labai plačiai naudojamas šiuolaikinis aptvėrimo būdas. Segmentinės Tvoros parduodamos segmentais, arba kitaip sakant panelėmis, kurie būna įvairių aukščių, skirtingo vielos storio, spalvos ir tipo segmentai. Tvoros yra standartiškai pagamintos iš 4, 5, 6 arba 8 mm storio plieninės vielos. Tvoros standartiškai būna Žalios arba Rudos spalvos, tačiau gali būti dažomos įvairiomis spalvomis pagal RAL spalvų paletę. Segmentai yra stabilios konstrukcijos, atsparūs korozijai,  tvirti ir patikimi. Ši segmentinės tvoros montavimo sistema yra labai populiari ir plačiai naudojama dėl paprastumo ir patikimumo.


Segmentinė Tvora 2D

 

2D Segementinė Tvora, yra Ploksčias segmentinės tvoros tipas.

Tvoros naudojimas yra labai platus, gal būti naudojama gyvenamūjų namų ir teritorijų aptvėrimui, sporto objektų aptvėrimui, įvairių aikštelių, pramoninių objektų aptvėrimui.

Tvora yra pagaminta iš horizontalių ir vertikalių plieno vielų, suvirintų kryžmai.

 

Plačiau apie 2D segmentinęs tvoras...


Segmentinė Tvora 3D

3D Segementinės Tvoros, tai vienas iš šiuolaikinių aptvėrimo būdų.

Tvoros yra praktiškos ir kokybiškos, lengvai ir greitai montuojamos. Todėl dažnai naudojamos didelių teritorijų aptvėrimui, pramoninių objektų tvėrimui. Tačiau, taip pat puikiai dera namų aptverimams. Tvora yra estetiško dizaino, todėl tinka šiuolaikinių ir modernių namų aptvėrimui.

Tvoros yra parduodamos segmentais po 2500mm, galimi įvairūs tvoros aukščiai.

Plačiau apie 3D Segmentines Tvoras....


Segmentinių Tvorų Stulpai

 

Kiekviena projektui ir objektui gali reikėti skirtingų tvoros laikymo sprendimų. Todėl pas mus galima pasirinkti iš plataus stulpu asortimento jums labiausiai patinkanti ir tinkanti Tvoros Stulpą!