Tinklinės Tvoros


Tinklinės Tvoros - Tai šiuolaikinės metalinės tvoros standartiškai pagamintos iš cinkuoto plieno ir padengtos PVC medžiaga. Tvoros yra naudojamos įvairiuose srityse, dažniausiai aptverti didelius plotus. Tai gali būti parkai, sodai, miškai, tačiau naudojami taip pat ir pramoniniuose, bei gyvenamuosiuose sektoriuose. Šios tvoros yra praktiškos, patvarios ir lengvai montuojamos. Pas mus galima įsigyti Tinklinės Tvoros pagal jūsų poreikius ir projektą. Mes padėsime parinkti optimalų aptverimo sprendimą! .


Tinklinė Tvora Everplax

Ši tvora pagaminta elektromechaninių suvirinimu, iš cinkuoto plieno ir vėliau viela padengta trigubu plastiko sluoksniu. Tvora yra su trigubu banguotu valu viršuje ir apačioje tinklelio, ji yra lengvai ir saugiai montuojama.

Tvoros dažniausiai naudojamos gyvenamųjų, pramoninių ir sporto teritorijų aptverimams. Jei tinkamai naudojant pagal paskirti, gamintojas garantuoja tvoros gyvavimą mažiausiai 10 metų.

Everplax Tinklinė tvora parduodama 25 m ritiniais.

Plačiau apie Tinklinę tvora Everplax...


Tinklinė Tvora Novaplax

Naudojimas, daugiausiai apterimams gyvenamųjų ir pramonės srityse.

Tvora pagaminta iš suvirinto cinkuoto plieno ir padengta plastiku, plastiko padengimas yra atliktas specialių būdų užtikrinantis tvoros įlgaamžiškumą.

Tinkamai naudojant, gamintojas garantuoja mažiausiai 10 metų tvoros gyvavnimo laikotarpį.

Novaplax tinklinė tvora parduodama ritiniais po 25 metrus.

Tinklinė Tvora Novaplax turi ypač gera vertą, plaginus su kaina.

Tai itin atspari tvora, vertikalios vielos užtikrina puiku tvoros stabilumą.

Plačiau apie Tinlinę Tvora Novaplax....


Tinklinė Tvora Eurofence
Tinklinė Tvora EuroFence

Eurofence Tinklinė Tvora pagaminta iš cinkuoto plieno ir padengta PVC danga, Žalia spalva (RAL6005).

Naudojimas, dažniausiai naudojama įvairių didelių plotų aptvėrimams, gyvenamujų ir pramoninių teritorijų, sodų, miškų, parkų aptvėrimui.

Šios Tinklinės tvoros gali būti įvairių specifikacijų, galima pasirinkti norima akutės diametrą, vielos storį, bei tvoros aukšti pagal Jūsų poreikius.

EuroFence tvoros yra plačiai naudojamos Vakarų europoje dideliems plotams aptverti, kadangi šios tvoros yra lengvai ir greitai montuojamos.

Tvora parduodama ritiniais po 25 metrus.

Plačiau apie Tinklinę Tvora Eurofence...

 


Regzta Tinklinė Tvora

Tai yra klasikinė tvora plačiai naudojama statybos, žemės ūkio sektoriuose, tinka ir įvairių gyvenamujų rajonų aptvėrimams. Šį tvora puikiai tinka sporto aikštelių aptvėrimams.

Pukiai tinka aptvarams kur reikalingas didelis atsparumas smūgiams - Tai yra futbolo laukai, ir kitokių tipų sporto objektai.

Regzta Tinklinė Tvora pagaminta iš cinkuoto plieno, ir padengta PVC medžiaga.  Regzta tinklinė tvora pagaminta paprastu sukimo metodu.

Regztos tvoros tinklas parduodamas sandariai suvyniotais ritiniais po 25m.

Plačiau apie Regzta Tinklinę Tvora...

 


Tinklinė Tvora Nodafort

Cinkuoto plieno Pinta tinklinė tvora su diferencijuotu tinklelio. Vertikalios vilos (kryžiuotos/pintos) ir horizontalios vielos (linija/ištisos).

Ši tinklinė tvora puikiai tinka Naudoti žemės ūkio ir zoologijos sektoriuose.

Parduodama ritiniais (rulonais) po 50 ir 100 m

Plačiau apie Tinklinę Tvorą Nodafort...