Didelių plotų aptvėrimas


Tvoro miškams ir ūkiams - Didelių teritorijų aptverimams susijusiems su miškais ir ūkiais kur yra laikomi gyvūnais yra specialios rūšies tvoros. Šioje srityje mes galime pasiūlyti trijų tipu tvoras, tai Regztos Tvoros, Tinklinės Nodafort tvoros ir Lauko Tvoros.


Tinlinė Tvora Nodafort

Cinkuoto plieno Pinta tinklinė tvora su diferencijuotu tinklelio. Vertikalios vilos (kryžiuotos/pintos) ir horizontalios vielos (linija/ištisos).

Ši tinklinė tvora puikiai tinka Naudoti žemės ūkio ir zoologijos sektoriuose.

Plačiau apie Tinklinę Tvora Nodafort....


Didelių Teritorijų Tvora

Didelių teritorijų tvora, tai puikus tvoros tipas skirtas aptvarti didelias teritorijas.

Ypač puikiai dera Automagistralių, Magistralių, Greitkelių, Ūkių ir miškų patvėrimams, kadangi apatinėje tvoros dalyje akučių diametras yra mažas, kylant aukštyn tvoros akučių diametras dideja.

Šis būdas yra patikimas ir ekonomikšas. Taip (Didelių teritorijų) Lauko tvora padeda apsaugoti gyvūnus nuo įsibrovimo į greitkelius arba pabėgimo iš ūkio.

Plačiau apie Didelių Teritorijų (Lauko) Tvorą.....


Regzta Tinklinė Tvora

Tai yra klasikinė tvora plačiai naudojama statybos, žemės ūkio sektoriuose, tinka ir įvairių gyvenamujų rajonų aptvėrimams. Šį tvora puikiai tinka sporto aikštelių aptvėrimams.

Pukiai tinka aptvarams kur reikalingas didelis atsparumas smūgiams - Tai yra futbolo laukai, ir kitokių tipų sporto objektai.

Regzta Tinklinė Tvora pagaminta iš cinkuoto plieno, ir padengta PVC medžiaga.  Regzta tinklinė tvora pagaminta paprastu sukimo metodu.

Regztos tvoros tinklas parduodamas sandariai suvyniotais ritiniais po 25m.

Plačiau apie Regzta Tinklinę Tvora...