Sporto aikštelių Tvoros


Sporto aikštelių tvoros - Sporto aikštelėms aptverti galima naudoti įvairaus tipo tvoras. Tai prikaluso nuo kokio tipo yra sporto aikštelė, kokia yra tikimybė ,kad tvora bus dažnai judinama, kokio stiprumo smūgiai gali ja paveikti. Sporto aikštelėse kur bus didelė tvorų apkrova - rekomenduojama naudoti patvaresnes ir storesnės vielos tvoras. Aikštelėse kur tvoros apkrova mus mažesnė ir pažeidžiamumas nedidelis - rekomenduojama naudoti paprastesnius ir lengvesnius sprendimus.


Regzta Tinklinė Tvora

Tai yra klasikinė tvora plačiai naudojama statybos, žemės ūkio sektoriuose, tinka ir įvairių gyvenamujų rajonų aptvėrimams. Šį tvora puikiai tinka sporto aikštelių aptvėrimams.

Pukiai tinka aptvarams kur reikalingas didelis atsparumas smūgiams - Tai yra futbolo laukai, ir kitokių tipų sporto objektai.

Regzta Tinklinė Tvora pagaminta iš cinkuoto plieno, ir padengta PVC medžiaga.  Regzta tinklinė tvora pagaminta paprastu sukimo metodu.

Regztos tvoros tinklas parduodamas sandariai suvyniotais ritiniais po 25m.

 

Plačiau apie Regzta Tinklinę Tvora...


Segmentinė Tvora 2D

 

2D Segementinė Tvora, yra Ploksčias segmentinės tvoros tipas.

Tvoros naudojimas yra labai platus, gal būti naudojama gyvenamūjų namų ir teritorijų aptvėrimui, sporto objektų aptvėrimui, įvairių aikštelių, pramoninių objektų aptvėrimui.

Tvora yra pagaminta iš horizontalių ir vertikalių plieno vielų, suvirintų kryžmai.

 

Plačiau apie 2D segmentinęs tvoras...


Segmentinė Tvora 3D

3D Segementinės Tvoros, tai vienas iš šiuolaikinių aptvėrimo būdų.

Tvoros yra praktiškos ir kokybiškos, lengvai ir greitai montuojamos. Todėl dažnai naudojamos didelių teritorijų aptvėrimui, pramoninių objektų tvėrimui. Tačiau, taip pat puikiai dera namų aptverimams. Tvora yra estetiško dizaino, todėl tinka šiuolaikinių ir modernių namų aptvėrimui.

Tvoros yra parduodamos segmentais po 2500mm, galimi įvairūs tvoros aukščiai.

Plačiau apie 3D Segmentines Tvoras....